Szafirowa - O Nas

KIM JESTEŚMY ?

Na lubelskim rynku deweloperskim właściciele spółki są obecni od 2007 r. Naszej działalności przyświeca zawsze troska o wysoką jakość inwestycji, a co za tym idzie – o komfort przyszłych mieszkańców oraz osób inwestujących w nieruchomości. Nasze osiedla wyróżnia wysoki standard jak również interesujące lokalizacje.

Deweloper SZAFIROWA działa w oparciu o strukturę spółki z ograniczona odpowiedzialnością i spółki komandytowej, jej głównym zadaniem jest wybudowanie zespołu mieszkaniowego SZAFIROWA. Jest to kolejna inwestycja jej założycieli obecnych na rynku już od dawna.

NASZE REALIZACJE

Nasza firma kontynuuje podjęte we wcześniejszych latach działania deweloperskie, nawiązując do wysokich standardów jakości i solidności wykonania, wypracowanych przy realizacji wcześniejszych projektów. Wśród nich wymienić należy wybudowane w Lublinie osiedla:

Wiśniowy Sad przy ul. Różanej, ukończony 2010 r.

Zespół budynków przy ul. Bluszczowej nr 4 i 6, inwestycja zakończona w 2013 r.

Budynki biurowo-usługoweprzy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 i 18A
inwestycja zakończona w 2015 r.”

JAK PRACUJEMY ?

STAWIAMY NA WYGODĘ

Dajemy możliwość rezerwacji mieszkania tak, abyś mógł w spokoju poznać naszą inwestycję, sprawdzić swoją zdolność kredytową i podjąć decyzję o zakupie.

UMOŻLIWIAMY WYBÓR

Wiemy, że dla naszych Klientów bardzo ważny jest metraż dlatego posiadamy zróżnicowane powierzchnie lokali mieszkalnych. Jesteśmy też świadomi, że dopasowanie mieszkania do wizji i wymagań Klienta jest bardzo istotne. Nasze projekty zawsze zakładają możliwość dokonania korekty rozkładu pomieszczeń poprzez zmianę układu ścian działowych.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

W ramach ustalania harmonogramu rat zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron.

ZNAMY SIĘ NA RZECZY

Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Was pytania na temat naszej oferty, finansowania zakupu mieszkania czy wykończenia. Opowiemy o możliwościach by łatwiej wybrać najlepsze rozwiązanie.

DBAMY O RELACJE

Cenimy kontakt i rozmowę z naszymi Klientami. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując jednocześnie formę kontaktu do indywidualnych potrzeb.